درباره ما

گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت


 

گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت در سال 1388 توسط آقای مهندس محسن زارعی کارشناس رشته الکتروتکنیک تاسیس و با به کارگیری نیروزهای زبده، متخصص، کارآمد و کاردان در زمینه های: برق صنعتی، برق ساختمان، هوشمند سازی، تجهیزات حفاظتی، امنیتی و نظارتی( دوربین های مداربسته، دزدگیر، گارد گیت فروشگاهی و غیره) در استان فارس شروع به فعالیت حرفه ای نموده.

این مجموعه تاکنون با حسن انجام کار در استان فارس و استان های همجوار پروژه های تخصصی بسیاری را اجرا و در حال اجرا دارد. این گروه مهندسی با طراحی، اجرا و مشاوره در زمینه های فوق الذکر، تمام تلاش و توانایی خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیزمان به کار میگیرد.

به سادگی میتوان از محصولات و خدمات گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت استفاده کرد. ما با شما هستیم تا هر آنچه در ذهن دارید را به واقعیت تبدیل کنیم.
 

خدماتی که توسط گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت اجرا و پیاده سازی می شود عبارتند از:

نصب و فعالسازی دوربین های مداربسته، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام سرقت و یا دزدگیر، نصب و راه اندازی سیستم های اعلان حریق، نصب انواع درب برقی، کنترل تردد، گیت های فروشگاهی، ردیاب و GPS ، سیستم های Plc، پیاده سازی سیستم های خورشیدی، خدمات برق صنعتی و برق ساختمان، UPS و انواع منابع تغذیه، سیستم های صوتی و تصویری ه همچنین خدمات اسپیلت.


159

خدمات برق صنعتی

تعداد پروژه هایی که گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت در حوزه برق صنعتی اجرا کرده است.

434

خدمات برق ساختمان

تعداد پروژه های برق ساختمانی که گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت پیاده سازی کرده است

362

گیت های فروشگاهی

تعداد نصب و فعالسازی گیت های فرو.شگاهی و حفاظتی که توسط گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت اجرا شده است.

500

خدمات اسپیلت

تعداد نصب و راه اندازی اسپیلت که توسط گروه فنی مهندسی مبتکران صنعت اجرا شده است